Ponuka vyšetrení

 

1. Preventívna medicína – vakcinačný program psov a mačiek, ošetrenie proti endo a ektoparazitom, pravidelné preventívne prehliadky aj s hematologickým a biochemickým vyšetrením podľa želania klientov, preventívne vyšetrenie trusu na výskyt parazitov, pravidelná kontrola hmotnosti, vydávanie petpasov pri cestách do zahraničia, čipovanie zvierat certifikovanými čipmi.

2. Interná medicína – diagnostika a liečba ochorení vnútorných orgánov.

3. Dermatológia – diagnostika a liečba kožných ochorení a ochorení derivátov kože rôzneho pôvodu, vyšetrenia kožných zoškrabov, sterov, odtlačková cytológia, hormonálne vyšetrenia, kultivačné vyšetrenia.

4. Chirurgia a traumatológia – zákroky na vnútorných orgánoch, hernie(prietrže), sterilizácie, kastrácie, akútne pohotovostné prípady.

5. Gynekológia a umelá inseminácia – optimalizácia času krytia (vaginálna cytológia, progesterónový test - ŠVPÚ Dolný Kubín), asistovaný pôrod, cisársky rez, odber semena a umelá inseminácia.

6. Stomatológia – odstraňovanie zubného kameňa ultrazvukom, leštenie zubov, ošetrenie a liečba paradontu, extrakcie zubov, poradíme s preventívnou domácou starostlivosťou o ústnu dutinu.

7. Laboratórna diagnostika – koprologické vyšetrenie, dermatologická diagnostika, hematologické a biochemické vyšetrenia, molekulárno-genetické vyšetrenia ( v spolupráci so špecializovanými laboratórami)

8. USG vyšetrenie – diagnostika gravidity, vyšetrenie vnútorných orgánov.

9. Výživa a poradenstvo v chove – výber optimálnej potravy podľa veku, hmotnosti a záťaže zvieratka, redukčné diéty podľa individuálnych nárokov klientov, špeciálne diéty na základe stanovenej diagnózy. Poradenstvo v oblasti výcviku psa a chovateľského poriadku klubov pod záštitou SKJ a SPZ.

10. Hospitalizácia – pooperačná starostlivosť v hospitalizačných boxe v priebehu dňa, v prípade potreby vieme zabezpečiť aj nočnú hospitalizáciu.

11. Pohotovosť – mimo ordinačných hodín Non - Stop.